Brīnumainu piedzīvojumu pilns Auto orientēšanās brauciens!

Brīnumainu piedzīvojumu pilns Auto orientēšanās brauciens!

LBTU Malnavas koledžas izglītojamie, kopā ar saviem skolotājiem, audzinātājiem un vecākiem, piedalījās aizraujošā auto orientēšanās braucienā! Šis pasākums nebija par to, lai sacenstos ātrumā, bet gan par precizitāti un zināšanu bagātināšanu.

Mūsu dalībnieki bija ieinteresēti un atvērti jaunām piedzīvojumu iespējām, un tas bija iemesls, kāpēc diena izvērtās tik aizraujoša! Brauciens notika mūsu tuvākajā apkaimē, pievēršot gan uzmanību, gan zināšanas par interesantiem jautājumiem, kas tika nodrošināti GPS Quizizz.

Bez šaubām, mūsu dalībnieki lika sirdi un prātu šajā sacensībā, un tagad ir laiks paziņot par uzvarētājiem!
  • Trešo vietu ieguva “Pārceltie pervaki”! 
  • Otrā vietā - “Dusmīgie putni”! 
  • Un visaugstākā goda vieta pieder komandai “Avārijas brigāde”!

Apsveicam visus dalībniekus par viņu centīgo darbu un dedzīgo sacensības garu! Šādi notikumi dod mums iespēju ne tikai izklaidēties, bet arī mācīties un attīstīties kopā. Paldies visiem, kas piedalījās un atbalstīja šo brīnišķīgo pasākumu!

Brīnumainu piedzīvojumu pilns Auto orientēšanās brauciens! 0Brīnumainu piedzīvojumu pilns Auto orientēšanās brauciens! 1Brīnumainu piedzīvojumu pilns Auto orientēšanās brauciens! 2Brīnumainu piedzīvojumu pilns Auto orientēšanās brauciens! 3Brīnumainu piedzīvojumu pilns Auto orientēšanās brauciens! 4Brīnumainu piedzīvojumu pilns Auto orientēšanās brauciens! 5Brīnumainu piedzīvojumu pilns Auto orientēšanās brauciens! 6Brīnumainu piedzīvojumu pilns Auto orientēšanās brauciens! 7Brīnumainu piedzīvojumu pilns Auto orientēšanās brauciens! 8