Par bibliotēku

Par bibliotēku

LBTU Malnavas koledžas bibliotēka atrodas muižas ēkas 32.telpā, Muižas ielā 4, Malnavā. Šajās telpās, kas ir renovētas un aprīkotas ar jaunām bibliotēkas mēbelēm, tā atrodas kopš 2011.gada. Kopējā bibliotēkas telpu platība ir 159 m2, darba vietu skaits - 20. Papildus ir iegādāti 5 sēžammaisi un atpūtas stūrītis, izveidojot vēl 10 vietas. Bibliotēka ir pieejama cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

Pašlaik bibliotēkas lietotājiem ir pieejami 5 stacionārie datori, planšetdatori darbam uz vietas, multifunkcionāla iekārta, skeneris un krāsainais printeris. Bibliotēkā ir interneta pieslēgums un Wi-Fi.

Bibliotēkas krājumu sastāda mācību literatūras fonds un pārējais fonds (uzziņu izdevumi, enciklopēdijas, nozaru literatūra un daiļliteratūra)- 2022.gadā kopā 17323, t.sk., 5940 mācību grāmatas. Nepieciešamo literatūru, kuras nav krājumā, var saņemt SBA (starpbibliotēku abonements) kārtā. Bibliotēkā ir plašs periodisko izdevumu klāsts. Bibliotēkas lietotājiem ir piekļuve EBSCO datu bāzei.

Bibliotēka izmanto Ludzas novada bibliotēku elektronisko kopkatalogu, Latvijas Nacionālās bibliotēkas izveidotās digitālās kolekcijas: Periodika, Kartes, Attēli, Zudusī Latvija u.c., digitalizēto audio un video ierakstu portālu diva.lv.

Bibliotēkas apmeklētājiem bibliotēkas izmantošana un pakalpojumi ir bezmaksas.

Aktualitātes:

Mīlestība bija, ir un būs!

Svečturu izstāde

Ziemassvētku gaidās

Novembris- Latvijas mēnesis arī bibliotēkā

Bibliotēku sadarbības rezultātā iegūtās grāmatas gaida lasītājus

Ieskaties pētījumā par Pēteri Sauleskalnu!

Iepazīstiet Latvijas Nacionālās bibliotēkas digitālās kolekcijas!

Izstāde bibliotēkā "Palīgs pētniecībā"

Bibliotēka ir pieejama apmeklētājiem!

Virtuves dekoratīvo tekstiliju izstāde

Lieldienu noskaņās