Piekļūstamības paziņojums

Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes aģentūra Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes Malnavas koledža (turpmāk tekstā - LBTU Malnavas koledža) saskaņā ar Ministru kabineta 2020. gada 14. jūlija noteikumiem Nr. 445 "Kārtība, kādā iestādes ievieto informāciju internetā" (turpmāk – noteikumi Nr. 445) apņemas savu tīmekļvietni veidot piekļūstamu.

Šis paziņojums attiecināms LBTU Malnavas koledžas tīmekļvietnei - https://malnavaskoledza.lv.

Tīmekļvietnei veikts vienkāršotais piekļūstamības izvērtējums atbilstoši VARAM vadlīnijām "Tīmekļvietnes izvērtējums atbilstoši digitālās vides piekļūstamības prasībām (WCAG 2.1 AA)".

Piekļūstamības alternatīvas

Lai saņemtu saturu, kas šobrīd nav piekļūstams, lūdzam sazināties ar LBTU Malnavas koledžu, rakstot uz info@malnavaskoledza.lv vai zvanot uz tālruni +371 65733100.

Atsauksmēm un saziņai

Ja Jūs konstatējat kādas problēmas vai nepilnības, kas nav minētas šajā paziņojumā, vai vēlaties saņemt nepiekļūstamo saturu citā formātā, sazinieties ar mums.

Sabiedrisko attiecību nodaļa 

Muižas iela 4, Malnava, LV-5750, Latvija

Tālrunis: +371 27890944

E-pasts: elena.daukste@malnavaskoledza.lv

Izpildes nodrošināšanas procedūra un sūdzību iesniegšanas kārtība

Ja neesam atbilstīgi reaģējuši uz jūsu iesniegumu vai sūdzību par tīmekļvietnes satura piekļūstamību, jums ir iespēja iesniegt sūdzību Latvijas Republikas Tiesībsargam.

Adrese: Baznīcas iela 25, Rīgā, LV-1010 Tālrunis: +37167686768

E-pasts: tiesibsargs@tiesibsargs.lv

https://www.tiesibsargs.lv/lv/pages/kontaktinformacija

Šis paziņojums pirmo reizi tika sagatavots 21.08.2023.

Izvērtējumu apliecinošs dokuments