SIA "Scania Latvia" pārstāvu vizīte

SIA "Scania Latvia" pārstāvu vizīte

Šodien LBTU Malnavas koledžas izglītojamos ar aizraujošu lekciju un par kvalifikācijas prakses, izaugsmes iespējām uzņēmumā uzrunāja SIA "Scania Latvia" pārstāvji: personāla vadītāja un mācību koordinatore Laila Pērkone, Baltijas servisa treneris Mārtiņš Andersons un Daugavpils servisa vadītājs Juris Svelpe. 

Pēc prezentācijas koledžas administrācijas darbinieki un pedagogi ar uzņēmuma pārstāvjiem pārrunāja sadarbības perspektīvas.

Ļoti iedvesmojoša pēcpusdiena gan izglītojamajiem, gan darbiniekiem!

Par SCANIA
Scania ir pasaules vadošais pārvadājumu risinājumu, tostarp kravas automašīnu un autobusu noslogotiem pārvadājumiem, kā arī ar plašu izstrādājumiem saistīto pakalpojumu piedāvājumu nodrošinātājs. Scania piedāvā transportlīdzekļu finansēšanas, apdrošināšanas un nomas pakalpojumus, lai mūsu klienti varētu koncentrēties uz savu pamatdarbību. Scania ir arī vadošais rūpniecisko un jūras transporta dzinēju nodrošinātājs.

"Mums ir 50 000 darbinieku aptuveni 100 valstīs, un mēs kopā ar saviem partneriem un klientiem virzāmies uz ilgtspējīgu transporta sistēmu, radot uzņēmējdarbībai, sabiedrībai un videi labāku mobilitātes pasauli."

No SCANIA LATVIJA mājaslapas 

SIA "Scania Latvia" pārstāvu vizīte 0SIA "Scania Latvia" pārstāvu vizīte 1SIA "Scania Latvia" pārstāvu vizīte 2SIA "Scania Latvia" pārstāvu vizīte 3