Dziesmai un mūzikai ir ārkārtīgi liels spēks!

10. maijā Latvijas Lauksaimniecības universitāte Malnavas koledža piedalījāmies valsts programmas Latvijas skolas soma koncertlekcijā - "Es mīlu Tevi, Latvija".

“Es mīlu Tevi, Latvija” ir jauna, iedvesmojoša koncertlekcija, kas veidota kā dziesmu spēle, kuras laikā jaunieši izpētīja Latvijas mantojumu estrādes mūzikā, uzzināja jaunas lietas ne tikai par mūsu muzikālo mantojumu, bet arī citām kultūras vērtībām, iepazina folkloras mantojumu un noskaidroja, kā latvieši svin svētkus dažādos novados, kopīgi skaidroja ticējumus un no jauna atklāja lietas, ar kurām Latvijā visi varam lepoties. Koncertlekcijā dzirdējām Jāņa Lūsēna, Valta Pūces, Zigmāra Liepiņa, Raimonda Paula, Imanta Kalniņa, Renāra Kaupera, Marata Ogļezņeva un Ulda Marhilēviča radīto mūzika – Latvijā populāras un nozīmīgas dziesmas, kurām jaunieši aizrautīgi dziedāja līdzi.

Liels paldies iniciatīvai „Latvijas skolas soma”, kā arī dziedātājam un dziesmu autoram Mārtiņš Kanters! Ar nepacietību gaidīsim nākamo tikšanos!

Dziesmai un mūzikai ir ārkārtīgi liels spēks! 0Dziesmai un mūzikai ir ārkārtīgi liels spēks! 1Dziesmai un mūzikai ir ārkārtīgi liels spēks! 2Dziesmai un mūzikai ir ārkārtīgi liels spēks! 3Dziesmai un mūzikai ir ārkārtīgi liels spēks! 4