Konkurss "Veiksmīgākais LBTU Malnavas koledžas influenceris" ir sācies!

Konkurss "Veiksmīgākais LBTU Malnavas koledžas influenceris" ir sācies!
Sveicieni visiem LBTU Malnavas koledžas izglītojamajiem un studentiem! Mēs ar lielu prieku paziņojam par konkurss "Veiksmīgākais LBTU Malnavas koledžas influenceris", kas tiek rīkots ar mērķi veicināt LBTU Malnavas koledžas atpazīstamību un piesaistīt jaunus izglītojamos un studentus, popularizējot koledžas ikdienas dzīvi un izglītības piedāvājumu.

Seko mūsu topošajiem influenceriem:
  • Instagram: lbtumalnavaskoledzas.ikdiena
  • Facebook: Lbtu Malnavas koledzas ikdiena
  • Tik tok: malnavaskoledza.ikdiena
Konkursa dalībnieki:
1. Konkursā var piedalīties visi LBTU Malnavas koledžas izglītojamie un studenti ar individuāliem darbiem, kuros ir gatavi dalīties ar savu ikdienu un pieredzi koledžā, t.sk., izglītības procesu, prakstiskajām nodarbībām, praksi uzņēmumos, dalību Erasmus+ mobilitātes, ārpusstundu aktivitātēm, dzīvi dienesta viesnīcā u.c.
2. Konkursā var piedalīties izglītojamo/ studējošo grupa ar darbu, kurā tiek popularizēta atsevišķa koledžā apgūstama izglītības vai studiju programma/ profesija, kā piemēram, Lauksaimniecības mehanizācijas tehniķis, Autoservisa speciālists u.c.

Konkursa noslēgums un dalībnieku apbalvošana:
1. Konkursa uzvarētāju apbalvošana notiks 2024.gada jūnijā.
2.Ar darbu autoriem konkursa organizētāji sazināsies personīgi, lai paziņotu konkursa rezultātus. Konkursa rezultāti tiks publicēti arī koledžas sociālajos tīklos.
3.Konkursa uzvarētājs individuālo darbu vērtējumā saņems speciālu titulu “Veiksmīgākais LBTU Malnavas koledžas influenceris 2024” un koledžas naudas balvu 100 (viens simts eiro) apmērā;
4.Trīs labākie grupas darbi balvā saņems ekskursiju.
Lai veicās!
Fails: