​12.aprīlī noslēdzās projekts "Kods:L.A.U.K.I.:2"

​12.aprīlī noslēdzās projekts "Kods:L.A.U.K.I.:2"

12.aprīlī noslēdzās projekts "Kods:L.A.U.K.I.:2". Noslēguma pasākums notika Jelgavas pils Sudraba zālē. Pasākumā piedalījās LBTU un LBTU Mūžizglītības centra pārstāvji, arī Anglijas vēstniecības pārstāvji. 

Katra komanda prezentēja savu veikumu. Projekta dalībnieki bija veikuši dažādus pētījumus par savām tautsaimniecības nozarēm un bija apmeklējuši attiecīgās nozares uzņēmumus, guvuši jaunus iespaidus, zināšanas un apguvuši arī dažādas prasmes projekta semināros. Arī prezentācijas tika papildinātas ar dažādiem aktivitāšu uzdevumiem - gan dažādu graudaugu un to izstrādājumu atpazīšana, gan meža velšu (čiekuru, mizu un tāšu) atpazīšana ar taustes palīdzību, gan dažādu āķīgu jautājumu uzdošana, arī Kahoot spēle. 

Pēc prezentācijām komandu dalībnieki devās ekskursijās uz savas nozares fakultātēm, iepazinās ar tām. Tas deva iedvesmu kļūt nākotnē par LBTU studentiem. Katrs projekta dalībnieks saņēma apliecinājumu par dalību projektā un arī komandas saņēma atzinības par labu un skaistu lietu darīšanu un savas nozares izpēti un popularizēšanu projekta gaitā.
​12.aprīlī noslēdzās projekts "Kods:L.A.U.K.I.:2" 0​12.aprīlī noslēdzās projekts "Kods:L.A.U.K.I.:2" 1​12.aprīlī noslēdzās projekts "Kods:L.A.U.K.I.:2" 2​12.aprīlī noslēdzās projekts "Kods:L.A.U.K.I.:2" 3​12.aprīlī noslēdzās projekts "Kods:L.A.U.K.I.:2" 4​12.aprīlī noslēdzās projekts "Kods:L.A.U.K.I.:2" 5​12.aprīlī noslēdzās projekts "Kods:L.A.U.K.I.:2" 6​12.aprīlī noslēdzās projekts "Kods:L.A.U.K.I.:2" 7​12.aprīlī noslēdzās projekts "Kods:L.A.U.K.I.:2" 8