​Arodizglītības programmas Lopkopis un Lauksaimniecības mehanizācijas tehniķi ekskursijā ZS GRIBOLVA

​Arodizglītības programmas Lopkopis un Lauksaimniecības mehanizācijas tehniķi ekskursijā ZS GRIBOLVA
Mūsu audzēkņi iegrima modernās lauksaimniecības pasaulē, apmeklējot vienu no Preiļu novada, Galēnu pagasta labākajām slaucamo govju saimniecībām - ZS Gribolva. Šī saimniecība ir viena no modernākajām savā jomā, un pagājušajā gadā tai izdevās uzcelt jaunu nepiesietās turēšanas kūti, kas ir solis uz priekšu lauksaimniecības nozarē.
Mūsu audzēkņus uzņēma zinošie un viesmīlīgie saimnieki Anita un Paulis Sērmie, kuri ar lielu prieku dalījās savā pieredzē un zināšanās par dzīvnieku turēšanu un ēdināšanu. Viņi iepazīstināja jauniešus ar saimniecības dzīvnieku turēšanas sistēmām, pievēršot īpašu uzmanību viņu datorizētajai sistēmai, kas ļauj precīzi sekot līdzi dzīvnieku veselībai un produktivitātei. Tas ir patiešām iespaidīgs solis uz priekšu, kas ne tikai atvieglo saimniecības darbu, bet arī uzlabo dzīvnieku labklājību un ražīgumu.
Bet tas vēl nav viss! Saimniecība ir aprīkota ar slaukšanas robotiem, kas veic šo darbu ar precizitāti un efektivitāti, atbrīvojot lauksaimniekus no smaga fiziskā darba un nodrošinot optimālu piena ražošanu.
Šis bija tikai viens no daudzajiem iedvesmojošajiem un izglītojošajiem pieredzes brīžiem, kuros mūsu audzēkņi varēja iesaistīties, un mēs esam pateicīgi ZS Gribolva saimniekiem par iespēju mūsu audzēkņiem iepazīt modernās lauksaimniecības praksi un inovācijas!
Paldies, saimniekiem par Jūsu laipnību un gatavību dalīties savā pieredzē ar mūsu jauniešiem! 
​Arodizglītības programmas Lopkopis un Lauksaimniecības mehanizācijas tehniķi ekskursijā ZS GRIBOLVA 0​Arodizglītības programmas Lopkopis un Lauksaimniecības mehanizācijas tehniķi ekskursijā ZS GRIBOLVA 1​Arodizglītības programmas Lopkopis un Lauksaimniecības mehanizācijas tehniķi ekskursijā ZS GRIBOLVA 2​Arodizglītības programmas Lopkopis un Lauksaimniecības mehanizācijas tehniķi ekskursijā ZS GRIBOLVA 3​Arodizglītības programmas Lopkopis un Lauksaimniecības mehanizācijas tehniķi ekskursijā ZS GRIBOLVA 4​Arodizglītības programmas Lopkopis un Lauksaimniecības mehanizācijas tehniķi ekskursijā ZS GRIBOLVA 5​Arodizglītības programmas Lopkopis un Lauksaimniecības mehanizācijas tehniķi ekskursijā ZS GRIBOLVA 6​Arodizglītības programmas Lopkopis un Lauksaimniecības mehanizācijas tehniķi ekskursijā ZS GRIBOLVA 7