LBTU Malnavas koledžas un Ludzas 2.vidusskolas audzēkņi viesojas "Latvijas Finiera" ražotnē Verēmos

LBTU Malnavas koledžas un Ludzas 2.vidusskolas audzēkņi viesojas "Latvijas Finiera" ražotnē Verēmos

7.martā notika projekta "Kods: L.A.U.K.I.2" ietvaros paredzētā mācību ekskursija LBTU Malnavas koledžas un Ludzas 2.vidusskolas audzēkņiem uz "Latvijas Finiera" ražotni Verēmos. 

Galvenais tehnologs R. Piļka sniedza ieskatu Latvijas Kokrūpniecības federācijas sagatavotajā informācijā par mežsaimniecības nozares statistiku un datiem.Audzēkņi tika iepazīstināti ar uzņēmuma "Latvijas Finieris" darbību. Uzņēmuma vēsture sākas jau tālajā 1876.gadā. Uzņēmumam ir filiāles daudzās pasaules valstīs. 

Notika saruna arī par to, kas ir "2050 - Latvijas Zaļais kurss". Projekta dalībnieki devās arī uz finiera ražotni un varēja vērot, kā veidojas gala produkts no pašiem pirmsākumiem.

LBTU Malnavas koledžas un Ludzas 2.vidusskolas audzēkņi viesojas "Latvijas Finiera" ražotnē Verēmos 0LBTU Malnavas koledžas un Ludzas 2.vidusskolas audzēkņi viesojas "Latvijas Finiera" ražotnē Verēmos 1LBTU Malnavas koledžas un Ludzas 2.vidusskolas audzēkņi viesojas "Latvijas Finiera" ražotnē Verēmos 2LBTU Malnavas koledžas un Ludzas 2.vidusskolas audzēkņi viesojas "Latvijas Finiera" ražotnē Verēmos 3LBTU Malnavas koledžas un Ludzas 2.vidusskolas audzēkņi viesojas "Latvijas Finiera" ražotnē Verēmos 4LBTU Malnavas koledžas un Ludzas 2.vidusskolas audzēkņi viesojas "Latvijas Finiera" ražotnē Verēmos 5LBTU Malnavas koledžas un Ludzas 2.vidusskolas audzēkņi viesojas "Latvijas Finiera" ražotnē Verēmos 6LBTU Malnavas koledžas un Ludzas 2.vidusskolas audzēkņi viesojas "Latvijas Finiera" ražotnē Verēmos 7