7.marta vizīte uz Viduču pamatskolu par izglītības iespējām LBTU Malnavas koledžā

7.marta vizīte uz Viduču pamatskolu par izglītības iespējām LBTU Malnavas koledžā

LBTU Malnavas koledžas pašpārvalde 7.martā devās uz Viduču pamatskolu, lai iepazīstinātu jauniešus ar izglītības iespējām, kas sniedz iespēju attīstīt savas talantus un sasniegt savus sapņus LBTU Malnavas koledžā!

Šī bija īpaša diena, kurā mēs dalījāmies ar savām zināšanām un pieredzi, lai palīdzētu jauniešiem saprast, kādas iespējas un priekšrocības piedāvā LBTU Malnavas koledža. Mēs ticam, ka katrs jaunietis var atrast savu ceļu un savu vietu izglītības pasaulē.

Kopā ar Viduču pamatskolas jauniešiem mēs pārbaudījām prasmes, sniedzām atbildes uz jautājumiem par studiju programmām un dzīvi koledžā. Tas bija gan izglītojoši, gan iedvesmojoši! 

Mēs esam priecīgi redzēt tik lielu interesi par izglītības iespējām, un mēs esam gatavi palīdzēt jauniešiem sasniegt savus mērķus un veidot savu nākotni. 

Liels paldies Viduču pamatskolas jauniešiem par sirsnīgo uzņemšanu! 
7.marta vizīte uz Viduču pamatskolu par izglītības iespējām LBTU Malnavas koledžā 07.marta vizīte uz Viduču pamatskolu par izglītības iespējām LBTU Malnavas koledžā 17.marta vizīte uz Viduču pamatskolu par izglītības iespējām LBTU Malnavas koledžā 27.marta vizīte uz Viduču pamatskolu par izglītības iespējām LBTU Malnavas koledžā 37.marta vizīte uz Viduču pamatskolu par izglītības iespējām LBTU Malnavas koledžā 47.marta vizīte uz Viduču pamatskolu par izglītības iespējām LBTU Malnavas koledžā 57.marta vizīte uz Viduču pamatskolu par izglītības iespējām LBTU Malnavas koledžā 6