Kopā svinam Latvijas valsts 105. gadadienu LBTU Malnavas koledžā

Kopā svinam Latvijas valsts 105. gadadienu LBTU Malnavas koledžā

Pirms 105 gadiem mūsu priekšteči radīja valsti savas tautas pastāvēšanai. Mūsu priekšteči maksāja augstu cenu, atdeva savas dzīvības, lai izcīnītu Latvijas brīvību. Viņu mērķis bija radīt telpu, kurā latviešu tauta varētu veidot savu dzīvi, brīvu no svešām varām.

Latvija attīstās. To veido vecākās paaudzes pieredze un jaunās paaudzes enerģija un zināšanas. Mēs, kā sabiedrība, esam atbildīgi par valsts nākotni, un tas nozīmē atbalstīt tos, kuriem nepieciešama mūsu palīdzība un atbalsts. Turpināsim atbalstīsim līdzcilvēkus, kuriem visvairāk nepieciešams palīdzīgs plecs!

Valsts dzimšanas diena ir ne tikai svinīgs brīdis, bet arī laiks, kad jānovērtē, cik daudz esam sasnieguši kopīgā ceļā. Tādēļ es aicinu ikvienu atcerēties labo, apzināties savas tautas spēku ne tikai svētkos, bet arī ikdienā. Apzināties arī kopā paveikto mūsu koledžas saimē!

Pateicos ikvienam, kas spēja saliedēties kopīgai lietai un sniedza nesavtīgu atbalstu un ieguldījumu koledžas mērku sasniegšanā LBTU Malnavas koledžai tik sarežģītajā laikā, kad jāspēj pielāgoties jaunām prasībām profesionālās izglītības jomā, kad jāspēj demonstrēt augstus profesionālās ētikas standartus, kad jāspēj ne tikai saglabāt koledža Latvijas profesionālās izglītības iestāžu kartē, bet arī strauji jāvirzās uz priekšu, lai nodrošinātu tās konkurētspēju, kad jāspēj sniegt un iegūt prasmes un zināšanas atbilstoši jaunākajām attīstības tendencēm. Paldies jaunieši par jūsu izturību un varēšanu! Paldies koledžas komanda par jūsu spēku un spēju strādāt ļoti intensīva darba apstākļos!

Mēs neaizmirstam, ka mūsu Latvijas valsts ir balstīta uz cilvēciskumu, cieņu un kopīgu mērķu sasniegšanu un ikkatrs mēs sniedzam savu artavu tās mēŗku sasniegšanā arī caur virzību uz LBTU Malnavas izaugsmi.

Svētku laikā un vienmēr, es vēlu mums visiem atcerēties un cienīt mūsu valsts un koledžas bagāto vēsturi, stiprināt vienotību un strādāt kopā, lai Latvijai un arī mūsu koledžai būtu spoža nākotne.

Sirsnīgi sveicu valsts svētkos!

Saules mūžu Latvijai!

Dievs, svētī Latviju!

Latvia Waving flag Realistic Transparent Background 15309657 PNG

Kopā svinam Latvijas valsts 105. gadadienu LBTU Malnavas koledžā 0Kopā svinam Latvijas valsts 105. gadadienu LBTU Malnavas koledžā 1Kopā svinam Latvijas valsts 105. gadadienu LBTU Malnavas koledžā 2Kopā svinam Latvijas valsts 105. gadadienu LBTU Malnavas koledžā 3Kopā svinam Latvijas valsts 105. gadadienu LBTU Malnavas koledžā 4Kopā svinam Latvijas valsts 105. gadadienu LBTU Malnavas koledžā 5Kopā svinam Latvijas valsts 105. gadadienu LBTU Malnavas koledžā 6Kopā svinam Latvijas valsts 105. gadadienu LBTU Malnavas koledžā 7Kopā svinam Latvijas valsts 105. gadadienu LBTU Malnavas koledžā 8Kopā svinam Latvijas valsts 105. gadadienu LBTU Malnavas koledžā 9