Aizvadīta karjeras nedēļa LBTU Malnavas koledžā

Aizvadīta karjeras nedēļa LBTU Malnavas koledžā

Karjeras nedēļa LBTU Malnavas koledžā bija aizraujošs notikums, kur skolēni piedalījās ar lielu interesi. Šogad pasākuma ietvaros bija piedalījušies gan robežsargi, gan zemessardzes 32.kājnieku bataljons, un to organizēja, lai audzēkņiem piedāvātu ne tikai izklaidējošas aktivitātes, bet arī izglītojošas iespējas tupmākai karjerai. 

Nedēļas sākumā uz skolas pagalma pulcējās robežsargi, un visi klātesošie varēja iepazīties ar viņu ikdienu un pienākumiem. Audzēkņī ar lielu sajūsmu iepazina speciālo tehniku un apģērbu, kuru lieto robežsargi.

Zemessardzes 32.kājnieku bataljons ieradās ar pilnu militāro aprīkojumu. Viņi ieradās, lai iepazīstinātu audzēkņus ar karjeras iespējām un iespēju kļūt par zemessargu, parādīja kā tiek attīstītas fiziskās spējas un komandēšanas prasmes. Viņi bija ieradušies ar mērķi dalīties savā pieredzē un stāstīt par to, kā var pievienoties šai nacionālajai aizsardzības organizācijai. 

Kā vēl viena aktivitāte karjeras nedēļas ietvaros - IT eksāmens, kas bija organizēts lai audzēkņiem piedāvātu iespēju pārbaudīt un pilnveidot savas zināšanas IT jomā. Eksāmena uzdevumi nebija viegli, bet tie ļāva jauniešiem parādīt savu izpratni par datorzinātnēm un problēmu risināšanas spējām. Bija redzams, ka daudzi audzēkņi pietuvojās šim uzdevumam ar lielu nopietnību un koncentrēšanos.

Šīs nedēļas galvenais mērķis bija ne tikai piedāvāt jauniešiem izklaidējošas aktivitātes, bet arī sniegt iespēju iegūt jaunas zināšanas un iemācīties no pieredzējušiem profesionāļiem. Karjeras nedēļa LBTU Malnavas koledžā nodrošināja audzēkņiem iespēju iegrimt dažādās jomās un iegūt ierosinājumu savai nākotnei. Šis pasākums noteikti palīdzēja daudziem jauniešiem saprast, kādas ir viņu intereses un kādu ceļu vēlētos iet savā profesionālajā dzīvē.
Aizvadīta karjeras nedēļa LBTU Malnavas koledžā 0Aizvadīta karjeras nedēļa LBTU Malnavas koledžā 1Aizvadīta karjeras nedēļa LBTU Malnavas koledžā 2Aizvadīta karjeras nedēļa LBTU Malnavas koledžā 3Aizvadīta karjeras nedēļa LBTU Malnavas koledžā 4Aizvadīta karjeras nedēļa LBTU Malnavas koledžā 5Aizvadīta karjeras nedēļa LBTU Malnavas koledžā 6Aizvadīta karjeras nedēļa LBTU Malnavas koledžā 7Aizvadīta karjeras nedēļa LBTU Malnavas koledžā 8Aizvadīta karjeras nedēļa LBTU Malnavas koledžā 9