Karjeras nedēļa 2023

Karjeras nedēļa 2023

No 16. līdz 20. oktobrim visā Latvijā jau 11. reizi notiks Karjeras nedēļa, kuras tematika šogad būs “Tavs prasmju portfelis”. Dažādās interaktīvās aktivitātēs ikviens varēs apzināt, izvērtēt un attīstīt savai karjerai un dzīvei noderīgas prasmes.

Karjeras nedēļas ietvaros LBTU Malnavas koledža piedāvā:

1.16. oktobrī, plkst. 18.30, Tavai karjerai Facebook kontā, kur notiks tiešsaistes nodarbība “Konkurētspējīgas prasmes ikvienam”. Tiek aicināti pedagogi un vecāki uz nodarbību.

2. 18.oktobrī, plkst. 11:00 pie mums viesosies Valsts robežsardzes pārstāvji, kur varēs iepazīt karjeras iespējas.

3. 18.oktobrī, audzināšanas stundas laikā audzēkņiem būs iespēja pārbaudīt un pilnveidot savas zināšanas IT jomā. IT eksāmens ir jāuztver izglītojošs pasākums, kas ļauj jauniešiem gan pārbaudīt savas zināšanas, gan iemācīties ko jaunu uzdevumu pildīšanas laikā;

  • Šo IT eksāmenu ir iespēja aizpildīt no sava telefona;
  • Skolēni reģistrāciju veic patstāvīgispiežotpogu “Reģistrēties”, kas viņus aizved uz saiti:https://app.iteksamens.lv/register
  • Skolotāju reģistrācijas saite:https://app.iteksamens.lv/teacher/sign-i
  • Ja kādam no skolēniem nav e-pasts, tad skolotājs var veikt klases reģistrēšanu,kas izveidos ielūguma kodu (šo opciju nepieciešams izmantot tikai situācijā, ja skolēniem nav e-pastu – savādāk aicinām viņus reģistrēties mājaslapā patstāvīgi)
  • Jaunieši, kas vēlēsies varēs piedalīties arī papildus programmēšanas izaicinājumā, lai saņemtu papildus punktus un iespēju pretendēt uz motivējošām balvām (xbox, planšete, dators utt.)
  •  IT eksāmens ilgs 40 minūtes(5 minūtes paredzētas video noskatīšanās laiks un 35 min uzdevumu pildīšanas laiks).Aicinām dalībniekus reģistrēties pirms tam, lai tas neaizņem papildus laiku;
  • IT eksāmena norises vieta ir mājaslapahttps://iteksamens.lv/

4. 19.oktobrīplkst. 11:00  viesosies Zemessardzes 32.kājnieku bataljona pārstāvji, kuri stāstīs par karjeras iespējām. Tikšanās koledžas AKTU ZĀLĒ, kur būs PREZENTĀCIJA, pēc informalīvās prezentācijas tiks organizētas vēl dažas aktivitātes koledžas iekšpagalmā.

Karjeras nedēļa 2023 0