LBTU Malnavas koledža ar lielu prieku piedalījās Latvijas Finiera pasākumā "Zaļā klase"!

LBTU Malnavas koledža ar lielu prieku piedalījās Latvijas Finiera pasākumā "Zaļā klase"!

Skolēni apmeklēja informatīvās pieturas, kas bija izvietotas skaistajā Sarkaņkalna teritorijā.

Katra pieturvieta piedāvāja izglītojošas aktivitātes, kas ļāva skolēniem iegūt jaunas un svarīgas zināšanas par lauksaimniecību, zemes apstrādi, meža apsaimniekošanu, koksnes produktu ražošanu un to plašo pielietojumu pasaulē. 
LBTU Malnavas koledžas pieturvietā skolēniem bija iespēja piedalīties aizraujošās aktivitātēs, lai izpētītu dažādas profesijas, ko var apgūt mūsu koledžā. Tas bija lielisks veids, kā iedvesmot jauniešus un ļaut viņiem iepazīt dažādas karjeras iespējas. 
Pasākuma organizatori, AS "Latvijas Finieris" un AS "Latvijas valsts meži", ir pelnījuši atzinību par šo izcilo iniciatīvu, un mēs esam pateicīgi nodibinājumam "Latvijas Finiera fonds ilgtspējīgai attīstībai" un RSEZ SIA "Verems" par atbalstu šai pasākuma īstenošanā. Kopā mēs rūpējamies par ilgtspējīgu izglītību un vides aizsardzību!
Paldies visiem, kas piedalījās un atbalstīja šo lielisko pasākumu! Mēs turpinām veicināt izglītojošu un inovatīvu vides izglītību! 
LBTU Malnavas koledža ar lielu prieku piedalījās Latvijas Finiera pasākumā "Zaļā klase"! 0LBTU Malnavas koledža ar lielu prieku piedalījās Latvijas Finiera pasākumā "Zaļā klase"! 1LBTU Malnavas koledža ar lielu prieku piedalījās Latvijas Finiera pasākumā "Zaļā klase"! 2LBTU Malnavas koledža ar lielu prieku piedalījās Latvijas Finiera pasākumā "Zaļā klase"! 3LBTU Malnavas koledža ar lielu prieku piedalījās Latvijas Finiera pasākumā "Zaļā klase"! 4LBTU Malnavas koledža ar lielu prieku piedalījās Latvijas Finiera pasākumā "Zaļā klase"! 5LBTU Malnavas koledža ar lielu prieku piedalījās Latvijas Finiera pasākumā "Zaļā klase"! 6LBTU Malnavas koledža ar lielu prieku piedalījās Latvijas Finiera pasākumā "Zaļā klase"! 7LBTU Malnavas koledža ar lielu prieku piedalījās Latvijas Finiera pasākumā "Zaļā klase"! 8