LBTU Malnavas koledžā viesojās Izglītības un zinātnes ministre Anda Čakša

LBTU Malnavas koledžā viesojās Izglītības un zinātnes ministre Anda Čakša

Ceturtdien, 3. augustā, LBTU Malnavas koledžā viesojās Izglītības un zinātnes ministre Anda Čakša ar savu darba komandu.

Viesus sagaidīja LBTU Malnavas koledžas direktore Sandra Ežmale un direktores vietniece studiju un pētnieciskajā darbā Karīne Laganovska. 
Vizītes laikā koledžas direktore prezentēja LBTU Malnavas koledžas darbības virzienus, iezīmējot inovāciju un attīstības perspektīvu, virzoties “Vienā solī ar laiku”, tika pārrunātas izglītības aktualitātes, tostarp reģionālais aspekts un kvalitātes nodrošinājums. 
Vizītes noslēgumā ministrijas pārstāvji apmeklēja jūlijā atklāto augkopības laboratoriju, kā arī lauksaimniecības tehnikas laboratoriju, autotransporta laboratoriju un siltumnīcu - laboratoriju.
LBTU Malnavas koledžā viesojās Izglītības un zinātnes ministre Anda Čakša 0LBTU Malnavas koledžā viesojās Izglītības un zinātnes ministre Anda Čakša 1LBTU Malnavas koledžā viesojās Izglītības un zinātnes ministre Anda Čakša 2LBTU Malnavas koledžā viesojās Izglītības un zinātnes ministre Anda Čakša 3