Bibliotēkas krājumā žurnāli topošajiem lauksaimniekiem

Bibliotēkas krājumā žurnāli topošajiem lauksaimniekiem

“AGROTOPS”-profesionāls žurnāls katram zemniekam un lauku uzņēmējam. Profesionāli apskati par augkopību, lopkopību, dārzkopību, inovācijām un tehniku. Nozares un tirgus aktualitātes, diskusijas, pieredzes stāsti, intervijas, tehnoloģijas, pētījumi un praktiski ieteikumi. Iznāk 12 reizes gadā.

“SAIMNIEKS LV”- žurnāls ar devīzi “Esi saimnieks savā zemē!”. Informē ražotājus un lauksaimniekus par visu aktuālāko nozarē, lai profesionāli plānotu savas saimniecības attīstību. Raksta par lauksaimniecības politikas aktualitātēm Latvijā un pasaulē, graudkopību un lopkopību, ekonomiku, tehnoloģijām, bioloģisko lauksaimniecību, mežkopību, nozares zinātnieku pētījumiem. Žurnālā atradīsiet teorētiķu un praktiķu viedokļus un ieteikumus. Iznāk 12 reizes gadā.

“BIOLOĢISKI”-žurnāla auditorija ir bioloģiskie lauksaimnieki, bioloģiskās pārtikas ražotāji, kā arī visi tie, kuriem rūp kvalitatīva pārtika un tīra, daudzveidīga vide Latvijā. Bioloģiskās lauksaimniecības ražošanas metodes, praktiskā pieredze un domāšana. Intervijas, stāsti par saimniecībām, viedokļi, politika un statistika. Iznāk 6 reizes gadā. “LATVIJAS LOPKOPIS” - žurnāls informē par aktualitātēm piena un gaļas lopkopībā, putnkopībā un zirgkopībā Latvijā un pasaulē. Intervijas ar nozares līderiem un lauksaimniekiem, praktiski nozares speciālistu padomi efektīvākai saimniekošanai, tirgus tendences un jaunumi likumos. Iznāk 12 reizes gadā. “PROFI”- Eiropas vadošais žurnāls par lauksaimniecības tehniku četras reizes gadā iznāk arī latviešu valodā. PROFI radies Vācijā 1989. gadā, bet šobrīd tas pieejams dažādās valodās vairāk nekā 90 valstīs visā pasaulē. Žurnāls sniedz objektīvu, neatkarīgu informāciju par traktoru un citas lauksaimniecības tehnikas tirgu. Katrā numurā ir salīdzinošie testi, ieteikumi lietotas tehnikas pircējiem un praktiski padomi tehnikas parka uzturēšanai. Žurnālam ir arī pielikums Mežs, kurā apskatīta meža tehnika. Lasi visu jaunāko www.profilatvija.lv

“DĀRZS UN DRAVA”- Pieredzes bagātākais un senākais dārzkopības žurnāls Baltijā. Žurnālā savas atziņas publicē Latvijas labākie zinātnieki un praktiķi. viss dārzam un dravai katrā gadalaikā, jo žurnāls iznāk četras reizes gadā.

“DĀRZA PASAULE”-Lielākais un skaistākais dārza žurnāls Latvijā. Katru mēnesi eksperta padomi un iedvesmojoša pieredze dārza darbiem. Neaizstājams izdevums katram, kam dārzs kļuvis par sirdslietu. Latvijas zinošāko dārzkopju, ainavu arhitektu, biologu un citu speciālistu padomi un idejas puķu, dārzeņu un augļkoku audzēšanā. Interesanti ceļojumi pa pasaules un Latvijas skaistākajiem dārziem, padomi mājas iekārtošanā, dārza plānošanā un veidošanā. Iznāk 12 reizes gadā.

“IEVAS DĀRZS”-praktisks žurnāls visiem, kam pieder dārzs. Žurnālā noderīgi, aktuāli padomi, kā izaudzēt bagātīgu dārzeņu un augļu ražu, kā iekopt skaistas puķu dobes un kā plānot dārzu. Žurnāla konsultanti - labākie Latvijas dārzkopības speciālisti. Žurnāls iznāk 12 reizes gadā.

“PRAKTISKAIS LATVIETIS”- labākais padomu žurnāls praktiskiem cilvēkiem. Katru pirmdienu: noderīgi padomi dārzkopjiem, receptes, ieteikumi mājas remontdarbiem, labiekārtošanai un veselības stiprināšanai, tiesību un likumu skaidrojumi, dārza darbu un saimniekošanas kalendārs katrai nedēļai. vēl arī atbildes uz aktuālajiem lasītāju jautājumiem. Konsultē pieredzējuši juristi, dārznieki, pavāri, saimnieces, medicīnas darbinieki. Iznāk 52 reizes gadā.