Laimīgu Jauno 2022.gadu Malnavas koledža!

Laimīgu Jauno 2022.gadu Malnavas koledža!

Malnavas koledža pēc dažām stundām sagaidīs jauno 2022.gadu! Savās domās katrs mēs ticam un ceram, ka tas būs laimes, veiksmju un sekmju gads! Malnavas koledža 2022.gadu uzsāks jaunā kvalitātē- kā Latvijas Lauksaimniecības universitates Malnavas koledža. Mēs esam gatavi jauniem izaicinājumiem un iespējām, kas paveras darbojoties Latvijas Lauksaimniecības universitātes draudzīgajā saimē. Vienlaicīgi apņemamies turpināt uzsāktās Malnavas koledžas tradīcijas, ieviest jauninājumus un attīstīt esošās un piedāvāt jaunas vidējās profesionālās izglītības, arodizglītības, talākizglītības uhn pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmas.

Lai mums pietiek spēka, neatlaidības, izturības un veselības Jaunajā gadā paveikt iecerēto! Lai pietiek mīlestības, ko dāvāt saviem tuvajiem! Lai pietiek pašaizliedzības palīdzēt cilvēkiem, sniegt atbalstu un izprast vienam otru!

Es novēlu visiem, lai Jums jaunajā gadā dzīvesprieks, veselība, spēks strādāt, laime un sekmes, lai piepildās viss, ko Jūs vēlaties!

Direktore

Sandra Ežmale

https://fb.watch/aeGCFXTnDL/