Sveicu visus Zinību dienā!

Sveicu visus Zinību dienā!

Laikā, kad gaisā jūtama rudenīga noskaņa, katra cilvēka sirdī un atmiņā ir kāds nozīmīgs notikums neatkarīgi no vecuma un dzimšanas vietas- tā ir Zinību diena jeb 1.septembris.

Arī Malnavas koledža tradicionāli kā katru gadu atzīmēs šo īpašo dienu, pulcinot izglītojamos un studentus, pedagogus un lektorus, sadarbības partnerus un koledžas darbiniekus.

Šajā svētku dienā sveicu visus, uzsākot jauno mācību gadu! Aicinu visus izbaudīt iespējas mācīties klātienē, jo pagājušais gads mums visiem ir pagājis paralēli mācoties un apgūstot jaunas digitālās prasmes.


Audzēkņi un studenti, es nešaubos, ka katrs no jums ir nākamais profesionālis un ka laiks Malnavas koledžā ir viens posms ceļā uz jūsu dzīves mērķiem!


Skolotāji un lektori- spēku, izturību un iedvesmu un paldies par to, ka jūs esat un ar pilnu atdevi turpināt sniegt zināšanas, prasmes, iemaņas jauniešiem!


Vecāki pateicos par jūsu lielo ieguldījumu, kad pagājušajā gadā jums nācās daļēji uzņemties pedagoga lomu un dažādā veidā sniegt atbalstu saviem bērniem attālināto mācību procesā!


Novēlu ikvienam sākt šo mācību gadu ar gaišu un pozitīvu noskaņu! Veselību mums visiem un jaunām zināšanām bagātu gadu!

Direktore Sandra Ežmale